Стандард

лице

ЕКОНОМИЈА

Стечајниот управник на Еуростандард: Нема физичко или правно лице со депозити од седум милиони евра во Еуростандард банка

Берта Китинска
Стечајниот управник на Еуростандард банка тврди дека нема физичко или правно лице со депозит или депозити во вредност од седум милиони евра. -Имајќи предвид дека...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!