Стандард

„Лукоил“

КОМПАНИИ

„МОЛ“ и „Лукоил“ заинтересирани за пумпите на ОМВ во Словенија

Влатко Зорба
Очигледно, ќе има одреден интерес на пазарот за 120 бензински пумпи во Словенија, кои австриската енергетска компанија ОМВ треба да ги продаде со продажба на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!