Стандард

мол

КОМПАНИИ

„МОЛ“ и „Лукоил“ заинтересирани за пумпите на ОМВ во Словенија

Влатко Зорба
Очигледно, ќе има одреден интерес на пазарот за 120 бензински пумпи во Словенија, кои австриската енергетска компанија ОМВ треба да ги продаде со продажба на...
ЕКОНОМИЈА КОМПАНИИ

Во петок, започнува со работа „Скопје Сити Мол“: Со највисоки светски стандарди фокусирани за безбедноста на здравјето на посетителите

Врз основа на одлуката на Владата на Република Северна Македонија за намалување на рестрикциите во одредени дејности со кои се опфаќа и работата на трговските...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!