Таг : мебел

МАКЕДОНИЈА

Младеновиќ од „Зона мебел“: Две опомени беа упатени кон 1ТВ поради непочитување на договорот за плаќање на робата

Влатко Зорба
Лидија Младеновиќ, управител на „Зона текс“ и „Зона мебел“ на денешното рочиште за „Рекет“ изјави дека не го познава лично првообвинетиот во случајот Бојан Јовановски,...
Забава МАГАЗИН

Еротскиот кабинет на кралицата Катерина Велика

user2
Катерина Велика е една од историските личности чиј живот и политичка моќ честопати биле причина за големи скандали. Таа има репутација покровител на уметноста, литературата и образованието,...