Стандард

МЗ

КОМПАНИИ

„Best Way Investment“ со донација до МЗ од 5.300 тестови за КОВИД-19 вредни 50.000 евра

msp-admin
Во време кога нашата земја и светот се наоѓаат пред најголемиот здравствен предизвик во поновата историја – пандемијата со корона вирусот и болеста „Ковид-19“, Best...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!