СТАНДАРД life

Палента

Здравје

ДИЕТА СО ПАЛЕНТА: Исчистете ги цревата за 4 дена со најздравиот оброк што постои

Urednik
Диетата со палента или качамак е таква што само првиот ден гладувате, додека другите три дена постепено ја зголемувате порцијата и на тој начин го...