СТАНДАРД life

Пејачи

Балкан микс

Шерифовиќ: Уморна сум од се што слушаме, во Србија сите сакаат да пеат

Urednik
Во жирито во „Ѕвезда Гранда“ оваа сезона членува и српската пејачка Марија Шерифовиќ. На почетокот на снимањето на 17-тата сезона од натпреварувањето, таа изјави дека...