Стандард

Помоција

ТЕХНОЛОГИЈА

Huawei ги претстави лаптопите MateBook X Pro (2021), MateBook 13 (2021) и MateBook 14 (2021)

Влатко Зорба
Huawei веќе ги откри своите планови за изградба на екосистем од големи размери на уреди кои работат со HarmonyOS. Кинескиот производител ќе продолжи да инвестира...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!