СТАНДАРД life

Привлечност

Хороскоп

Во овие знаци се раѓаат мажи на чиј шарм жените не можат да одолеат

Urednik
ЅВЕЗДИТЕ не само што ни го водат патот, туку и го обликуваат нашиот шарм. Денеска ги истражуваме хороскопските знаци кои имаат неодолив магнетизам. Лав Ќе...
Секс и врски

Кога сме најпривлечни за нашиот партнер? Одговорот го даваат експертите, а веројатно не е како што мислевте

Urednik
Сите секогаш се прашуваат како да ја задржат љубовта и страста по долги години брак. Дали станува збор повеќе за излегување на состаноци или одржување...