Стандард

Публика

БИЗЛАЈФ

Кино-индустријата ја започнува 2021 година со надеж за подобри денови

Влатко Зорба
Оваа година ќе биде поинаква. Или барем треба да биде за американскиот бокс-офис, осакатен од затворањето кината поради пандемијата, стравувањата на потрошувачите и недостатокот на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!