Стандард

Самсунг Галакси В20 5Г

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung Galaxy W20 5G може да биде промовиран уште овој месец

msp-admin
За време на конференцијата за развивачи на Samsung 2019 (SDC19), Корејците навестија дека еден од нивните следни уреди со екран на преклоп може да има...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!