Таг : Преклоп

Технологија

Samsung Galaxy W20 5G може да биде промовиран уште овој месец

Влатко Зорба
За време на конференцијата за развивачи на Samsung 2019 (SDC19), Корејците навестија дека еден од нивните следни уреди со екран на преклоп може да има...
ВИДЕО/ФОТО Технологија

Нов тест покажува колку е издржлива шарката на Galaxy Fold (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Неодамна видовме како ажурираната верзија на паметниот телефон со екран на преклоп, Samsung Galaxy Fold се справува со тестовите на JerryRigEverything, а сега SquareTrade пушта...