Стандард

Шарка

ТЕХНОЛОГИЈА

Нов тест покажува колку е издржлива шарката на Galaxy Fold (ВИДЕО)

msp-admin
Неодамна видовме како ажурираната верзија на паметниот телефон со екран на преклоп, Samsung Galaxy Fold се справува со тестовите на JerryRigEverything, а сега SquareTrade пушта...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!