Стандард

Сешн

ТЕХНОЛОГИЈА

Session – апликација за комуникација со високо ниво на приватност, добра замена за WhatsApp

Влатко Зорба
Многумина сè повеќе се свртуваат кон комуникациските услуги кои ја чуваат приватноста и анонимноста на нивните корисници, па затоа не е изненадувачки што понудата на...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!