Стандард

СкејлФокус

ЕКОНОМИЈА

Scalefocus отвара нови модерни канцеларии во строгиот центар на Скопје

Меѓународната ИТ компанија, Scalefocus која неодамна официјално го објави својот план за проширување со 300 нови инженери во Македонија, од пред неколку дена се “вдоми”...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!