Стандард

Спајиќ

БИЗЛАЈФ

Само во биткоини има 150.000 евра: Кој е НАЈБОГАТИОТ министер во Владата на Црна Гора?

Влатко Зорба
Новите министри во Владата на Црна Гора за прв пат го пријавиле својот имот, а од евиденцијата на имотот може да се види дека најбогатиот...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!