Стандард

сваровски

КОМПАНИИ

„Swarovski“ затвора 33 продавници во Австрија

Влатко Зорба
Австрискиот концерн „Swarovski“, откако го надмина спорот околу идната стратегија на компанијата, сега се залага за реформа на својата продажна мрежа. Според виенскиот магазин „Тренд“,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!