СТАНДАРД life

Тетоважи

Шоубиз

Бекам направи нова тетоважа за својата Викторија и ја стави на… средниот прст!

Urednik
Дека поранешниот фудбалер е голем вљубеник во украсувањето на телото, јасно е кога ќе „фрлите“ само еден поглед, а дека се што има истетовирано очигледно...
МК Сцена

Тату мајсторот Ангелов: „Black and grey“ и „Color“ тетоважите се најбарани, но сепак секоја мода се враќа

Urednik
Пред да се тетовираат луѓето би посочил дека треба да знаат дека тетоважата е засекогаш. Најправин треба да знаат што сакаат и кај кого ке...
Шоубиз

Хари Стајлс ги покажа стомачните на бродот, но и тетоважата посветена на бившата

Urednik
Во друштво на британскиот водител Џејмс Корден, но и ангелот на Викторија Жаклин Јаблонски, 29-годишниот Хари Стајлс моментално ужива на заслужениот одмор во Италија. Поголемо...