СТАНДАРД life

Бекам

Шоубиз

🎥Дејвид Бекам доби неочекуван подарок за Божиќ, сопругата Викторија сними се

Urednik
Пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам, кој веќе ужива во кошниците, пчелите и медот, сега си најде нова страст. Славниот фудбалер неодамна во документарна серија на Нетфликс...
Шоубиз

Викторија Бекам се уште не е подготвена да и го признае ова на својата ќерка

Urednik
49-годишната Викторија Бекам откри дека 12-годишната Харпер нема поим дека нејзината мајка некогаш ставила импланти на гради. Причината зошто е тоа така е многу едноставна...
Стил

📷Удобни и елегантни: Новите панталони на Викторија Бекам ги полудеа љубителите на модата

Urednik
Викторија Бекам го достигна статусот на вистинска модна икона со својата последна ревија, постигнувајќи невиден успех и голема помпа околу низа парчиња со минималистички луксуз....
Балкан микс

Северина воодушевена од поранешниот фудбалер: „Би одела на неговите натпревари“ (ФОТО)

Radmila Tasevska
Северина била воодушевена од документарниот филм за Дејвид Бекам. Пејачката на својата приказна на Инстаграм објави клип од документарецот и призна дека не го следела...
Шоубиз

Бекам направи нова тетоважа за својата Викторија и ја стави на… средниот прст!

Urednik
Дека поранешниот фудбалер е голем вљубеник во украсувањето на телото, јасно е кога ќе „фрлите“ само еден поглед, а дека се што има истетовирано очигледно...
Шоубиз

„Крај на летото со последното капење“: Бекам се прости од Хрватска

Urednik
Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам реши максимално да ужива во последниот ден од одморот во Хрватска, а тоа го докажа со фотографија на која позира без...
Стил

Бекам „падна“ на бизарните чизми кои го поделија модниот свет (ФОТО)

Urednik
Во 2021 година, откако виде „крокси“ од лаванда потпишани од брендот Drew House на Џастин Бибер, Викторија Бекам рече „Мислам дека повеќе би сакала да...
Шоубиз

ПРОСЛАВУВААТ ГОЛЕМА ГОДИШНИНА: Бекамови преживеаја секс скандал, но нивниот брак и понатаму трае

Urednik
Дејвид и Викторија Бекам се запознале во 1996 година, а една година подоцна започнале врска. Во бракот имаат четири деца, Бруклин (24), Ромео (20), Круз...
БИЗЛАЈФ

Бекам е новиот амбасадор на Maserati

Влатко Зорба
Благодарение на неодамнешното деби на суперавтомобилот MC20, Maserati повторно привлекува внимание, а новиот амбасадор на марката дефинитивно ќе помогне. Покрај суперавтомобилот MC20, Maserati се подготвува...