СТАНДАРД life

Панталони

Стил

📷Удобни и елегантни: Новите панталони на Викторија Бекам ги полудеа љубителите на модата

Urednik
Викторија Бекам го достигна статусот на вистинска модна икона со својата последна ревија, постигнувајќи невиден успех и голема помпа околу низа парчиња со минималистички луксуз....
Стил

📷Брижит Макрон им пркоси на сите: Носи кожени панталони и гломазни чизми до глужд подобро од другите

Urednik
Малкумина можат да успеат да носат кожени панталони и донекаде гломазни чизми до глужд со толкав стил како секогаш добро облечената прва дама на Франција....