СТАНДАРД life
Хороскоп

Родените во овие 3 знаци ги нервираат сите околу себе

Ако ѝ се верува на астрологијата, луѓето родени под овие астролошки знаци се шампиони во тоа да ги нервираат другите луѓе.

Понекогаш знаат да бидат толку досадни што не можат да се поднесат.

Скорпија

Во нивниот свет, другите секогаш се виновни за се. Компромисот е непознат збор за нив. Тие долго се сеќаваат на сè лошо што им прави некој друг и се подготвени да се одмаздат.

Јарец

Јарците се самоуверени и веруваат дека се најдобри во се. Ако ги прашаш нив, нема попаметен и поупатен од нив. Не сакаат неодговорни, непрецизни и арогантни луѓе. Кога таква личност е во нивна близина, на Јарците ќе им биде многу непријатно.

Девица

Девицата секогаш забележува неред, невнимание, нелогичност и нечистотија, па во секој момент наидува на нешто што ја вознемирува. Главно се добро информирани, па се лутат кога ќе се соочат со туѓото незнаење.

Иако ги нервираат навиките на партнерот, овие знаци нема да ја прекинат врската

Поврзани вести

Луѓето чии инстинкти никогаш не се погрешни се родени во овие хороскопски знаци

Radmila Tasevska

Овие четири хороскопски знаци најбрзо се врзуваат за другите луѓе

Radmila Tasevska

Луѓето родени во овие хороскопски знаци се водат од разумот, а не од емоциите

Urednik