СТАНДАРД life
Стил

🎥Драстична промена: Познатата актерка е непрепознатлива со руса коса

Актерката Кејт Бекинсејл отсекогаш била препознатлива по густата кафена коса, но кон крајот на 2023 година решила да направи драстичен пресврт и целосно го променила својот изглед. Имено, убавата 50-годишна жена од средата е русокоса!

Таа ја покажа својата нова фризура на забавата на Роџер Вивие каде ги покажа своите русокоси локни до рамениците во целосно црвена облека, а еден ден подоцна прошета на црвениот тепих во шик бел мини фустан со копчиња и сребрени сандали со платформа.

Кејт Бекинсејл
Кејт Бекинсејл

Колку што овие стајлинзи го привлекоа вниманието со сензуалност и елеганција, целото внимание беше насочено кон нејзината радикална промена, која, според фановите, ја направи речиси непрепознатлива.

Кога го истакна својот нов изглед во објава на Инстаграм, следеа низа ентузијастички коментари од обожавателите.

„Како вистинска елегантна Англичанка“, „Жешка!“, „Синото ти изгледа одлично“, „Ова е фантастично“, беа дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Поврзани вести

📸📽 Олицетворение на елеганцијата во хит бојата на сезоната: Оваа шик Французинка никого не остава рамнодушен

Urednik

📷Позната српска актерка на 51 година изгледа подобро од било кога: Дали е ова еден од најдобрите празнични стајлинзи?

Urednik

Од свадби до излегувања во град: Овој прекрасен фустан е совршен избор за секоја пригода

Urednik