СТАНДАРД life
Стил

(ФОТО)Модниот настан на Vogue во Лондон привлече армија познати личности

Светското шоу на „Vogue“, кое се одржува во Лондон во рамките на Модната недела, ги собра познатите убавици кои за оваа прилика ги дизајнираа своите модни изданија до последен детаљ.

Армијата на познати модничарки ја предводеа, меѓу другите, Кејт Винслет, Ана Винтур, Сиена Милер, „мајката на змејовите“ Емилија Кларк, Рита Ора, познатата дизајнерка Стела Макартни, Џена Колман, Мејзи Вилијамс, Алекса Чунг, Попи Делевињ. ..

Џеред ЛетоМејси ВилијамсКлер ФојЕмилија КларкКејт ВинслетСиена МилерПопи Делевињ и Стела МекартиРита Ора и ТвигиАна ВинтурЏорџија Меј Џегер

Поврзани вести

📸Најголемата ѕвезда на денешницата носи обувки кои ги обожаваат бабите со многу стил

Urednik

Покриена со бисери: Шарлиз Терон не остави никого рамнодушен во ова издание

Urednik

📷Џилијан Андерсон изгледа подобро отколку пред 30 години

Urednik