Стандард

Асоцијација за е-трговија

ЕКОНОМИЈА

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”

Влатко Зорба
Асоцијацијата за е-трговија на Македонија воведува „Беџ за верификуван е-трговец”, кој ќе овозможи јасна дистинкција на онлајн продавниците кои се регистрирани субјекти и ги исполнуваат...
КОМПАНИИ

Расте бројот на новоотворени е-продавници

msp-admin
Македонските граѓани сѐ повеќе купуваат онлајн, но и отвораат онлајн продавници, за што според Асоцијацијата за е-трговија на Македонија, покажува порастот на бројот на трансакции,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!