СТАНДАРД life

болеста

Шоубиз

Принцот Хари пристигна во Лондон по веста за болеста на неговиот татко, кралот Чарлс

Radmila Tasevska
Принцот Хари денеска пристигна во Лондон за да го посети својот татко, кралот Чарлс (75), помалку од 24 часа откако беше објавено дека монархот боледува...