Таг : Татко

Забава МАГАЗИН

По една година врска се сврши таткото на Бекам

Среќна вест доаѓа од семејството Бекам. Имено, таткото на најпознатиот фудбалер на сите времиња, Дејвид Бекам, Тед, ја објави свршувачката со Хилари Мередит која ја...
Забава МАГАЗИН

Таткото на Леди Гага бара финансиска помош

Кристина Денесовска
Таткото на пејачката Леди Гага, Џо Џерменота, е сопственик на ресторани во Њујорк кои поради пандемијата морал да ги затвори и отпуштил триесет свои вработени....
Забава МАГАЗИН

Таткото на актерката од „Трансформери“ почина од коронавирус

Елена Даскалова
Актерката Софија Мајлс соопшти дека нејзиниот 67-годишен татко починал откако бил заразен со коронавирус. Таа вчера објави фотографија со татко ѝ, а само неколку часа...
Забава МАГАЗИН

Ќерките на Вајнштајн се откажаа од својот татко

Кристина Денесовска
Тројцата најстари деца на Харви Вајнштајн скоро и да се откажале од татко си, пишуваат американските медиуми. Неговите три најстари деца ќерките Лили (25), Ема...
Забава МАГАЗИН

Се породи сопругата на Тарантино

Елена Даскалова
Режисерот Квентин Тарантино (56) потврдил дека неговата сопруга Даниела Пик (36) се породила и дека станале родители на машко бебе. Како што наведува ТМЗ, бебето...
Забава МАГАЗИН

Нови детали од скандалозните мемоари на Џесика Симпсон

Елена Даскалова
Џесика Симпсон неодамна објави мемоари, а деталите кои таму ги открива многупати беа шок за нејзините обожаватели. Таа во еден дел зборува за распаднатиот брак...