Таг : Ирина Шајк

Забава

Го преболе Бредли: Ирина Шајк „уловена“ со американски милионер (ФОТО)

Влатко Зорба
Руската манекенка Ирина Шајк беше фотографирана минатиот петок во Њујорк со големиот заводник и милионер Вит Шнабел (34), за кој се верува дека е нејзин...
Забава МАГАЗИН

Ирина Шајк откри потресни детали од детството во сиромаштија

Елена Даскалова
Ирина Шајк даде ексклузивно интервју за мартовското издание на магазинот Вог и откри детали за своето детство кои јавноста досега не ги знаеше. Таа останала...
Забава МАГАЗИН

Ирина Шајк прв пат зборуваше за Бредли Купер

Иако додека беа заедно ретко зборуваше за својот приватен живот, Ирина Шајк одлучи да проговори за својата врска со Бредли Купер која ја прекинаа минатата...
Забава МАГАЗИН

Бредли и Ирина одлучија дека заедно ќе се грижат за ќеркичката

Руската менекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер конечно постигна договор околу старателството над заедничката ќерка. Спроед последните информации, на почетокот на оваа година...
Забава МАГАЗИН

Пет месеци по разводот, манекенката со ново момче

Се чини дека една од најубавите жени на светот, супермоделот Irina Shayk, не тагувала многу по раскинувањето со Bradley Cooper. Само пет месеци по прекинот...