СТАНДАРД life

Бредли Купер

Шоубиз

Ова е најдобриот знак дека врската на Бредли Купер и Џиџи Хадид е многу сериозна

Urednik
И покрај тоа што овогодинешните награди Златен глобус му оставија горчлив вкус во устата, бидејќи и овој пат не ја однесе дома посакуваната статуетка, Бредли...
Шоубиз

Ирина Шајк откри каков татко е Бредли Купер: „Тој е најдобриот татко за кој Леа и јас можевме да сонуваме“

Radmila Tasevska
Во интервју за Elle, Ирина Шајк истакна колку е горда на Бредли Купер за неговиот придонес во семејството и дека не може да замисли подобар...
Шоубиз

Врската на Бредли Купер и Џиџи Хадид станува се посериозна

Urednik
Работите се движат повеќе од брзо за Џиџи Хадид и Бредли Купер, според добро информиран извор на „Page Six“. „Нивната врска е на стероиди“, откри...
Шоубиз

Бредли Купер и Џиџи Хадид на таен романтичен состанок

Urednik
Иако Бредли Купер и Џиџи Хадид се обидуваат да се сокријат од љубопитните погледи на јавноста, не им помага фактот дека станува збор за „свежа...
Шоубиз

Џиџи Хадид и Бредли Купер имаат „љубовно скривалиште“

Radmila Tasevska
Веќе извесно време се шпекулира дека актерот Бредли Купер (48) е во врска со познатата манекенка Џиџи Хадид (28), а сега се дознало и каде тајно...
Шоубиз

Бредли Купер во врска со поранешната девојка на Леонардо ди Каприо: Популарната манекенка и актерот фотографирани заедно (ФОТО)

Radmila Tasevska
Познатиот актер Бредли Купер и популарната манекенка Џиџи Хадид постојано се под будното око на светската јавност. Имено, во изминатиот период актерот и манекенката во...
Шоубиз

„Maestro“ веќе е кандидат за Оскар – доби седумминутни овации во Венеција

Urednik
„Maestro“, долгоочекуваниот втор филм на Бредли Купер, кој тој го режираше и во кој глуми, беше премиерно прикажан на филмскиот фестивал во Венеција. Драмата за...