СТАНДАРД life
Шоубиз

Бредли Купер со нов мачо изглед

Иако новите фризури во септември се обичај што често го применуваат жените, кој вели дека мажите не можат да го прават истото? Бредли Купер во текот на ова лето носеше подолга коса, но сега ја скрати на само неколку милиметри, со што постигна изглед на „лошо момче“.

Актерот и режисер пред неколку дена навести нов изглед кога беше фотографиран како носи бејзбол капа, но од вчера е јасно дека се одлучил за драстичен „крој“ и целосно го променил имиџот.

Бредли Купер
Бредли Купер

Изгледајќи подготвен за есенската сезона додека температурите на термометарот во Големото јаболко почнуваат да опаѓаат, Купер носеше морнарско плетен џемпер преку бела маичка, со сини фармерки и авијатичарски очила за сонце.

Се уште не е познато дали славната ѕвезда мораше да се потстрижи за нова улога или едноставно одлучи дека е време за промена, но мислењата за неговата нова фризура сигурно ќе бидат поделени.

Поврзани вести

📸 Канје Вест ги извади сите заби и ги замени со титаниумска протеза која чини 850.000 евра

Radmila Tasevska

Брус Вилис целосно уништен од болестa! Не може повеќе да зборува!

Urednik

📸Девојката на Крис Еванс конечно го покажа вереничкиот прстен

Urednik