Стандард

Џејмс Горман

КОМПАНИИ

33 милиони долари годишно: Ова е најплатениот американски банкар

Влатко Зорба
Извршниот директор на „Морган Стенли“, Џејмс Горман, стана најплатениот американски банкар, откако неговата плата се зголеми за шест милиони долари минатата година, или 22 проценти....
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!