Стандард

експанзија

ЕКОНОМИЈА

САД влегоа во рецесија во февруари по 128 месеци експанзија

Stefanija Kuzmanovska
САД влегоа во рецесија во февруари по 128 месеци експанзија, наведе група на економисти во САД. „Врвот на месечната економска активност на САД беше во...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!