Стандард

ЕМЕА

КОМПАНИИ

Европејците го обновија интересот за таблетите

Влатко Зорба
Испораките на таблети во регионот ЕМЕА (Европа, Блискиот исток и Африка) се зголемија во четвртиот квартал на 2020 година на 14,6 милиони, според новите податоци...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!