СТАНДАРД life

фотографирана

Стил

📸 Најследената жена на Инстаграм фотографирана во Париз: Нејзиното лице привлече внимание

Radmila Tasevska
Селена Гомез го привлече вниманието со својот изглед во Париз. Актерката и пејачка е фотографирана на вечера во краток црн фустан, но вниманието го украде...
Шоубиз

Амал Клуни фотографирана во друштво на мајка си: Јасно е од кого ја наследила убавината (ФОТО)

Radmila Tasevska
АМАЛ И ЏОРЏ КЛУНИ организираа хуманитарна вечера, во име на нивната организација The Clooney Foundation For Justice, на која присуствуваше и 75-годишната мајка на Амал,...