СТАНДАРД life

Хероин

Шоубиз

Позната актерка за апликациите за запознавање: „Бев на состанок со зависник од хероин“

Radmila Tasevska
Актерката Шерон Стоун (65) отворено проговори за искуствата со онлајн запознавањето. Во интервју за Тајмс, Стоун се отвори за нејзините искуства со апликациите за запознавање како Tinder и Bumble....
Балкан микс

🎥Познат српски актер откри дека 20 години бил зависник од хероин: „Ме спасија колегите“

Urednik
Српскиот актер Никола Пејаковиќ за ТВ УНА изјави дека во еден период од животот често се дружел со чашката. „Јас не го сфаќав тоа така....