Стандард

Марин

КОМПАНИИ

Идејата на Марин за 4-дневна работна недела е спроведена во други земји – и тоа со успех!

msp-admin
Неодамна избраната премиерка на Финска, Сана Марин објави дека има намера да го намали бројот на работни денови и часови во текот на неделата во...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!