Таг : нови летови

Компании и пазар

Виз ер воведува нови летови од Скопје, Белград и Тузла

Stefanija Kuzmanovska
Нискобуџетната авиокомпанија „Виз ер“ ќе воведе нови летови од Скопје, Белград и Тузла до Салцбург од 2 и 3 јули, пишува порталот „Exyuaviation“. Имено, ќе...