Стандард

П50 про Г

ТЕХНОЛОГИЈА

Познати спецификациите на Huawei P50 Pro 5G

Влатко Зорба
Пред четири години, Huawei постави амбициозна цел да ги престигне Apple и Samsung на пазарот на паметни телефони. Многумина ја опишаа оваа можност како нереална,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!