Таг : Памела Андерсон

Забава

Памела Андерсон на 53 години: Објави фотографија на која се гледа зошто сè уште е секс-бомба

Stefanija Kuzmanovska
Секс-симболот Памела Андерсон на 1 јули наполни 53 години, а во таа прилика ги почести сите со жешка фотографија од кревет. Со децении, Памела не...
Забава МАГАЗИН

Конечно и Памела Андерсон прозборе за последниот брак

Елена Даскалова
Поранешната плејбој-зајачица и ѕвезда на „Чуварите на плажата“ потврди дека поранешниот сопруг Џон Питерс ѝ дал 100.000 долари, но апсолутно демантира дека тој ѝ отплаќал...
Забава МАГАЗИН

Плејбој објави фотографија од Памела од 1991 година

Кристина Денесовска
Официјалниот Инстагрм профил на Плејбој објави фотографија од Памела Андерсон од 1991 година. Најпознатата плејбој зајачица е жена со најмногу Плејбој насловни страни во кариерата,...
Забава МАГАЗИН

Последниот бивш маж на Памела откри детали за нивниот брак

Елена Даскалова
Дванаесетдневниот брак на Памела Андерсон и Џон Питерс ги наполни светските таблоиди со претпоставки и шпекулации поврзани со причините за нивниот развод. Тие првично изгледаа...
Забава МАГАЗИН

Зошто Памела Андерсон се разведе по 12 денови брак?

Елена Даскалова
Како што како молња одекна веста дека Памела Андерсон повторно се омажи, уште побрзо дојде и онаа дека се разведува. Фановите беа навистина изненадени и...
Забава МАГАЗИН

Памела Андерсон се разведува по 12 дена брак

Памела Андерсон пред 12 дена застана на лудиот камен со Џон Питерсон, асега се разведува! Една од најпознатите русокоси на светот, која минатата година била...
Забава МАГАЗИН

Памела Андерсон ја објави првата фотографија со сопругот

Актерката Памела Андерсон на социјалните мрежи ја објави првата фотографија со филмскиот продуцент Џон Петерсон. Една од најпознатите Плејбој зајачици ја изненади јавноста откако минатата...
Забава МАГАЗИН

Памела Андерсон се омажи по петти пат

Памела Андерсон тајно се омажи за продуцентот Џон Петерс по кратка и тајна романса, јавуваат американските медиуми. 52-годишната плејбој зајачица и 74-годишниот филмски продуцент наводно...
Забава МАГАЗИН

Објавена култна фотографија од Памела Андерсон

За многумина Памела Андерсон е прв асоцијација на култниот магазин Плејбој. Русокосата актерка 14 пати се соблекла за насловната страција на магазинот, но една насловна...