Стандард

Пандемии

АНАЛИЗИ

Трудот ја зголемува силата за сметка на капиталот по пандемиите

msp-admin
Додека Црната смрт ја косеше Европа во 1348 и 1349 година, работниците од целиот континент открија дека имаат власт за прв пат во својот живот....
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!