Таг : Пасош

Политика

Во ноември му истекува времениот пасош на Орце Камчев

Влатко Зорба
Во ноември му истекува времениот пасош на бизнисменот Орце Камчев, кој е осомничен во случајот „Империја“, беше истакнато на денешниот брифинг со новинарите во Основниот...