СТАНДАРД life

Рејзер

ТЕХНОЛОГИЈА

Што може да стори најпаметната заштитна маска на светот? (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Производителот на додатоци за игри Razer тврди дека ја развил „најпаметната заштитна маска“. Уредот е опремен со звучник што го засилува гласот и го елиминира...
ТЕХНОЛОГИЈА

Безжичните слушалки на Razer ветуваат звук со минимално одложување

msp-admin
Познатата на гејмерите компанија Razer ги објави новите безжични слушалки кои ветуваат дека ќе се справат со повеќето досадни аспекти на користење на таков додаток...