Стандард

Синдикат за текстил и кожарство

ЕКОНОМИЈА

Синдикат за текстил и кожарство: Народните пратеници испаднаа ненародни луѓе, не знам со каков образ ќе бараат поддршка на следните избори

Влатко Зорба
Народните пратеници да престанат да си играат со судбината на работниците, апелираат од Синдикатот за текстил и кожарство при ССМ. Ако петиот пакет мерки не...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!