Стандард

социјални станови

ЕКОНОМИЈА

Годинава започнува изградба на преку 200 социјални станови

Влатко Зорба
За оваа година во соработка со АД за стопанисување со станбен и деловен простор планираме изградба на 5 нови згради со над 200 станови наменети...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!