Стандард

„Современ дом“

ЕКОНОМИЈА

„Современ дом“ и „ЗСФ“ со понуда за целосно преземање на „Скопски пазар“

Влатко Зорба
СКОПСКИ ПАЗАР АД Скопје соопшти дека на ден 13.01.2021 година примила известување за намера за преземање од страна на Современ дом АД Прилеп и ЗСФ-КОМ...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!