Стандард

Тоалет

БИЗЛАЈФ

Ќерката и зетот на Трамп потрошиле 100.000 долари на даночните обврзници поради тоалет

Влатко Зорба
Иванка Трамп, најстарата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп и нејзиниот сопруг Џеред Кушнер, кој е советник на претседателот, потрошиле повеќе од 100.000 долари, пари...
БИЗЛАЈФ

Компанија во која работниците можат еднаш да одат во тоалет БЕСПЛАТНО, а потоа си плаќаат

Влатко Зорба
Во обид да ја зголеми продуктивноста, кинеската компанија Anpu Electric Science and Technology донесе контроверзна одлука да го казни секој работник кој оди во тоалет...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!