Таг : Викторија Бекам

Забава

Викторија Бекам има колекција од 15 прескапи прстени

Влатко Зорба
Викторија и Дејвид Бекам славеа 21 година брак минатиот викенд, но со текот на годините, славнaтa дизајнерka собра значителен број веренички прстени, пишува Вог. Таа...
МАГАЗИН

Викторија Бекам покажа насмевка после најмалку 10 години (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska
Викторија Бекам не се откажува од имиџот на „ледената кралица“, но овој пат ја покажа својата насмевка. Сопругата на поранешниот професионален фудбалер Дејвид Бекам (45),...
Забава

Викторија Бекам има скоро 400 милион евра богатство, а ги намалува платите на работниците и бара помош од владата

Влатко Зорба
Викторија, сопругата на славниот фудбалер Дејвид Бекам, деновиве се најде во центарот на вниманието за одлуката што, благо речено, не е најдобро примена во јавноста....
Забава

Викторија Бекам отворено зборуваше за својот сексуален живот

Влатко Зорба
Со текот на годините, дизајнерката и поранешна „спајсица“ Викторија Бекам во интервјуа зборуваше за нејзината врска со нејзиниот сопруг Дејвид Бекам. Во некои таа премногу...
Забава МАГАЗИН

Викторија Бекам објави невообичаени слики со Дејвид

Еден од најпознатите славни парови, Викторија и Дејвид Бекам, заедно се повеќе од две децении, а долго време својот приватен живот го држеа далеку од...
Забава МАГАЗИН

Викторија и Дејвид ќе потрошат неверојатна сума за роденденот на Бруклин

Викторија и Дејвид Бекам на 7 март ќе го прослават роденденот на нивниот првороден син Бруклин, а ќе бидат поканети многу елитни гости, блиски пријатели...
МАГАЗИН Стил

Бекам како грчка божица за тамошниот Вог

Кристина Денесовска
Дизајнерката и поранешна Спајсица, Викторија Бекам е ѕвездата на новиот број на грчкото издание на Вог за кое снимила прилично жежок едиторијал. На самата насловна...
Забава МАГАЗИН

Викторија Бекам на насловната страница на Харперс Базар

Модната дизајнерка Викторија Бекам ја краси насловната страница на модниот магазин Харперс Базар, а во таа прилика зборувала за својот изглед и за тоа колку...
Забава МАГАЗИН

Викторија Бекам банкротирала

Кристина Денесовска
Модната дизајнерка и поранешна спајс-девојка, Викторија Бекам, наводно е во големи финансиски проблеми. Некогашната британска музичарка наводно морала да го отпушти и некогашниот приватен возач...
Забава МАГАЗИН

Бекамови ги крстија синот и ќерката

Кристина Денесовска
„Денеска сум многу горда бидејќи Харпер и Круз беа крстени пред нашите пријатели и семејство“, напишала Викторија Бекам под фотографиите. View this post on Instagram...