Таг : Дејвид Бекам

Забава МАГАЗИН

По една година врска се сврши таткото на Бекам

Среќна вест доаѓа од семејството Бекам. Имено, таткото на најпознатиот фудбалер на сите времиња, Дејвид Бекам, Тед, ја објави свршувачката со Хилари Мередит која ја...
Забава МАГАЗИН

Викторија Бекам објави невообичаени слики со Дејвид

Еден од најпознатите славни парови, Викторија и Дејвид Бекам, заедно се повеќе од две децении, а долго време својот приватен живот го држеа далеку од...
Забава МАГАЗИН

Викторија и Дејвид ќе потрошат неверојатна сума за роденденот на Бруклин

Викторија и Дејвид Бекам на 7 март ќе го прослават роденденот на нивниот првороден син Бруклин, а ќе бидат поканети многу елитни гости, блиски пријатели...
Забава МАГАЗИН

Бекам откри каква личност е принцот Хари

Кристина Денесовска
Дејвид Бекам гостувајќи во емисијата Entertainment Tonight изјавви дека е горд на војводата од Сасекс и на неговата одлука заедно со сопругата да ги напуштат...
Забава МАГАЗИН

Бекам откри како се вљубил во Викторија

Кристина Денесовска
Во видеозаписот кој Викторија Бекам го споделила на Инстаграм, нејзиниот сопруг Дејвид открива како се вљубил во неа. Во видеото на дизајнерката, личност која не...
Забава МАГАЗИН

Бекамови ги крстија синот и ќерката

Кристина Денесовска
„Денеска сум многу горда бидејќи Харпер и Круз беа крстени пред нашите пријатели и семејство“, напишала Викторија Бекам под фотографиите. View this post on Instagram...
Забава МАГАЗИН

Бекамови за Божиќ ќе ги крштеваат синот и ќерката

Освен што ќе ги слават божикните празници, семејството Бекам се подготвува за крштевање на синот Круз Давид(14) и Харпер (8). На братот и сестрата куови...
Забава МАГАЗИН

Бруклин Бекам не ги наследил манирите од своите славни родители (ФОТО)

Елена Даскалова
Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се обидува да се пробие како успешен фотограф, а повремено работи и како модел. Тој има двојно државјанство,...
МАКЕДОНИЈА

Јане се сретна со Бекам и им порача на возрасните: Мора да направите се за правата на децата

Малиот Јане Велковски, кој боледува од спинална мускулна атрофија во салата Обединетите нации во Њујорк се сретна со фудбалската икона Дејвид Бекам пред неговото обраќање...
Забава МАГАЗИН

Во семејството на Бекамови, главоболки поради љубовниот живот на најстариот син

Влатко Зорба
Британската популарна двојка Викторија и Дејвид Бекам не ја кријат загриженоста поради репутацијата „сериски заводник“ која ја доби нивниот најстар син, откако пред кратко време...