СТАНДАРД life

Бахами

Шоубиз

Џони Деп: Единственото место каде што се чувствувам нормално е мојот дом на Бахамите

Urednik
Џони Деп проговори за товарот на славата во интервју за South China Morning Post, а на прашањето каде се чувствува најдобро, дал јасен одговор. „Очигледно...