СТАНДАРД life

Џони Деп

Шоубиз

Започна снимањето на филмот во режија на Џони Деп со Ал Пачино во главната улога

Urednik
Во УНГАРИЈА започна снимањето на филмот Modì, кој го следи животот на италијанскиот уметник Амедео Модиљани. Главната улога му припадна на италијанскиот актер Рикардо Скамарчи,...
Шоубиз

Џони Деп: Единственото место каде што се чувствувам нормално е мојот дом на Бахамите

Urednik
Џони Деп проговори за товарот на славата во интервју за South China Morning Post, а на прашањето каде се чувствува најдобро, дал јасен одговор. „Очигледно...