Таг : Абортус

Забава МАГАЗИН

Ќерката на популарниот актер ја сподели својата тешка животна приказна

user2
Ќерката на популарниот Јуан Мекгрегор ја сподели својата тешка животна приказна. Таа признала дека во минатото била силувана, абортирала, се борела со зависност, како и...